Article Index
Archiwum 2016 r.
All Pages

W naszej szkole działa wolontariat.

Uczniami opiekuje się Pani A. Stefańska -Nowak.

Grudzień był równie pracowity.

02-12-2016 i 11-12-2016 zbieraliśmy żywność dla podopiecznych Hospicjum ks. Dutkiewicza w AUCHAN.

03-12-2016 zbieraliśmy pieniądze do puszek podczas akcji ‘’Gwiazdy malują gwiazdy’’.

05-12-2016 po raz kolejny byliśmy na lodowisku na Placu Zebrań Ludowych w Gdańsku z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. Była świetna zabawa, pyszny żurek i drożdżówki.

17-12-2016 nasi wolontariusze zbierali pieniądze do puszek w sklepie E. Leclerk w Gdańsku Przymorzu , dla pacjentów Hospicjum ks. Dutkiewicza.

Poza tym w październiku, listopadzie, grudniu i styczniu odbyły się kiermasze ciast dla hospicjum. Za zebrane pieniądze w kwocie prawie 1000 złoty zostały zakupione środki czystości do paczek dla rodzin dzieci z hospicjum.

Tak jak w latach ubiegłych uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami przygotowali paczki dla dzieci z hospicjum i ich rodzin.

DLA PODOPIECZNYCH HOSPICJUM IM. KS. DUTKIEWICZA

1. Dla klasy 1c gim. z wych. Anetą Buszką

2. Dla kl. 4d s.p.  z wych. Anną Radzikowską

3. Dla kl. 1a gim. z wych Dorotą Anią

4. Dla kl. 4a s.p. z wych Eweliną Kwiatkowską

5. Dla kl. 1d gim. z wych Danutą Myszką

6. Dla uczennicy kl. 6e s.p. Karoliny Skrzypek

DLA PODOPIECZNYCH POMORSKIEGO HOSPICJUM DLA DZIECI

1. Dla kl. 3c s.p.  z wych Dalią Habbad

2. Dla wicedyrektora Sławomira Grabowskiego

3. Dla kl.3d him. z wych. Beatą Olkiewicz

4. Dla kl.5a s.p. z wych Iwoną Chmielewską

5. Dla kl.5d s.p. z wych. Kamilą Kędziorą

6. Dla kl.6a s.p. z wych. Sebastianem Szcześniakiem

7. Dla Kaliny Gaszewskiej nauczyciela plastyki

8. Dla kl.3b gim z wych. Maciejem Batorskim

9. Dla kl.5b z wych. Anną Łotowską

BARDZO DZIĘKUJĘ ZA POMOC I ZAANGAŻOWANIE

Tekst i zdjęcia A. Nowak - Stefańska

Kolejny rok pracy rozpoczęliśmy.

Pierwszy ''słodki czwartek dla hospicjum'', odbył się 6 pażdziernika z udziałem kl.3 i 6 S.P i 3 gim. Ze sprzedaży pysznych ciast zebraliśmy 530,00 zł.

29 pażdziernika i 1 listopada na cmentarzu Srebrzysko. W sobotę było 20 osób, natomiast we wtorek 6. W ciągu dwóch dni zebraliśmy 4095,25 zł.

10 listopada domowe wypieki przyniosły kl.2 i 5 S.P i 2gim.- zebraliśmy 302,00 zł.

DZIĘKUJEMY ŻE POMAGACIE NAM POMAGAĆ.